35,000 تومان
  • فروشنده : daftar

  • کد فایل : 63989
  • فرمت فایل دانلودی : zip
  • تعداد مشاهده : 1493
سوال از فروشنده

آخرین فایل ها

- بیشتر -

دانلود کاملترین طرح جابر لباس های بومی و سنتی کشور به همراه دفترکارنما پرشده

دانلود کاملترین طرح جابر لباس های بومی و سنتی کشور به همراه دفترکارنما پرشده

0 1.5k

دانلود کاملترین طرح جابر لباس های بومی و سنتی کشور به همراه دفترکارنما پرشده
نوع طرح:   نمایشی علمی تحقیق 

هر آنچه از یک طرح جابر می خواهید برای شما دانش آموزان و فرهنگیان محترم فراهم کردیم .

 این طرح زیبا و کامل  شامل محتوای: عنوان فانتزی وخلاقانه  ،مسئله ، تحقیق زمینه ای یا متن ،جدول ویژه طرح  طبقه بندی ، نتیجه گیری ، منابع معتبر، سپاسگزاری، دفتر کارنما پرشده و تکمیل شده ، عکس های مرتبط ، تابلو نمایش کارتون پلاست ، حاشیه های زیبا ، سرتیتر ها ، مطالب مفید و کامل و...

  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد، فونت متن و تیتر و اندازه رعایت شده .
  • حاشیه و غالب حرفه ای مرتبط با طرح ,مناسب برای جشنواره جابربن حیان و موفق شدن و مقام آوردن شما در سطح منطقه و استان.

این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) و pdf  می باشد.

   تحقیق زمینه ای :   

لباس محلی به لباسی گویند که افراد بومی یک منطقه می‌پوشند. این لباس معمولاً برگرفته از آداب و رسوم هر منطقه و با توجه به منابع موجود در آن منطقه است. ایران وسعت بسیاری دارد که در نتیجه آن دارای قومیت های بسیاری است که همه ما می شناسیم و به آن افتخار می کنیم. آن ها زبان های مخصوص، سنت‌های خاص و البته لباس های خود را دارا هستند که تمام آن ها به ارزشمندی کشور کمک می کند. اگر این لباس ها را بشناسیم به راحتی می توانید لباس محلی ایران را تشخیص داده و بگوییم که کدام لباس مربوط به کدام ناحیه می باشد. آن ها هر کدام به مرور زمان و به دلایل متفاوتی شکل گرفته اند. شما با توجه به رنگ، پارچه، الگوهای متفاوت، زیورآلاتی که روی آن ها کار شده است و البته نوع حجاب آن ها متوجه شوید که لباس برای کدام منطقه است. با الی گشت همراه باشید تا به معرفی لباس های محلی ایران بپردازیم.

‌بافت های قومیتی متنوع در ایران گروه ها و اقوام مختلفی را شامل می شود که هر کدام زبان، آداب و رسوم و لباس های خاص خود را دارند و مجموعه آنها، بر غنای فرهنگ کشورمان می افزاید. شناخت قومیت و تبار فرد، با مشاهده لباس های سنتی زنان و بر اساس پارچه های رنگارنگ بکاررفته در لباس، طرح های گلدوزی شده، جواهرات تزئینی و شیوه رعایت حجاب به آسانی امکانپذیر است.


محتوای فایل دانلودی

طرح جابربن حیان چیست؟ انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید. طرح جابر با موضوع لباس اقوام ایرانی کاملا تضمینی همراه با دفتر کارنما و مستندات کامل لباس اقوام ایرانی شامل موارد زیر میشود: عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با لباس اقوام ایرانی تابلو ی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با لباس اقوام ایرانی تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با لباس اقوام ایرانی مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با لباس اقوام ایرانی آنچه در طرح جابر با موضوع لباس اقوام ایرانی همراه دفتر کارنما و مستندات کامل لباس اقوام ایرانی وجود دارد براساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابر حیان در رابطه با لباس اقوام ایرانی باشد این طرح جابر خارق العاده وجذاب برای سال تحصیلی جدید به روز رسانی شده است. به همراه طرح جابر حاضر علاوه بر کلیه نکات مورد نیازتان پکیج آموزشی نیز برای شما فراهم شده است.

ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.

35,000 تومان